oblíbené: Darlett | Lenka | Shejvi | XOXO | Catherine | . . .

Prosinec 2012

Doporučuju: Aplikace pro tvůj SmartPhone - I. část

23. prosince 2012 v 0:01 | Zarrie |  - tips
Znáš ten pocit, když pořád nemůžeš najít to pravé pro tvůj mobil? :) Pojď, plácneme si. Já po nehorázně dlouhém hledání konečně fajn aplikací našla a ráda bych se s nimi o ně podělila. Takže, pokud i ty patříš mezi vlastníky SmartPhonu (android..) čti dál. :)

1) POU (hra)
- hra, která je v podstatě jako klasické tamagoči. Potom co si hru stáhnete, dostanete jakoby takové menší 'hovínko', které je ještě dítě, no a vy se o něj staráte - kupujete mu jídlo, umýváte ho, sbíráté hovínka, oblékáté ho. Peníze mu vyděláváte tak, že s ním například hrajete různé hry. Potom postupujete do dalších levelů a pořád tak dokolečka. Ze začátku mě to moc nebavilo ale teď to hraju opravdu pořád. No vlastně, musím to hrát pořád, protože on je Pou skoro jako člověk. Hah. :D 100% doporučuju

Pro další vychytávky rozklikni celý článek.

Recept: Smoothie (jahodový)

19. prosince 2012 v 19:23 | Zarrie |  oothers
Milujete stejně jako já hustý, ovocný nápoj smoothie? Vždy, když si na něj vzpomenete, musíte ho mít? Já osobně ano, miluju ten nápoj už jen z toho důvodu, že je velice zdravý a 100% ovocný. Bohužel u nás ho prodávají jen v supermarketech (Lidl, Peny, Billa, Albert) a i když se může zdát, že 20 km není daleko, že si pro něj můžu bez problémů zajet, tak věřte, že vyhazovat pořád 35 korun za již zmíněný nápoj a 40 korun za cestu se mi vážně nehce. :) Proto jsem se odhodlala k tomu, že si svůj oblíbený smoothie začnu dělat doma. Přece jen ovoce mají v každém malém obchůdku, takže mi v tom nic nepřekáží. Pokud máte zájem a nechete nebo nemůžete za tento nápoj vyhazovat peníze, nebo ho prostě chcete jen ochutnat, čtěte dále.

Můj neojoblíbenější je smoothie jahodový, proto vám dávám návod zrovna na jahodový. Jahody máme každý rád, takže nic nezkazíme.
Rozhodli jste se, že smoothie si zkusíte připravit? Pokračujte v celém článku.

Moment prosím

11. prosince 2012 v 20:30
Ano, jsem kus debila. Blog je 18 - 20.12. v rekonstrukci. Tentokrát se mu budu plně věnovat, přece jen budou svátky, bude čas. :) Taky se budu věnovat trošku věcem jako DIY, různým tipům a tak, přdevším ale stále bude blog sloužit jako deníček. :)